Zadzwoń +33 974 766 652

Powitanie

Jakie są zalety masażu nuru ? • Chodzi o to, by na nowo podkręcić temperaturę Twojego Życia Seksualnego

  Wszyscy wiemu, że atmosfera u nawet najgorętszych par może nieco się ochłodzić z biegiem czasu. Masaż nuru to swietny sposób, aby znów rozpalić płomień i wrócić do dawnej namiętności!

 • Bądźcie Romantyczni

  Połóżcie się na łóżku, wejdźcie do jacuzzi albo wanny, rozmawiajcie, cieszcie się intymnością, a to wszystko poprowadzi Was ku lepszym doznaniom. Głównym celem masażu nuru jest zwiększenie intymnych doznań i dobra zabawa!

 • Bądźcie Otwarci na Zabawę

  Masaż Nuru to świetna zabawka i lekka rozrywka. Bez ograniczeń, bez limitów. Podczas głaskania i ślizgania, pamiętaj o dobrym humorze i o tym, by cieszyć się chwilą.

 • Bądźcie Kreatywni

  Wiele par używa naszego żelu nuru podczas prysznica, inni skłaniają się ku pełnym doznaniom masażu nuru. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, użyj seks zabawek, aby było Wam jeszcze lepiej!

 • Bądźcie Zmysłowi

  Masaż nuru jest sam w sobie doświadczeniem zmysłowym. Żel do masażu nuru sprawi, że Twoja skóra będzie lśniąca i elegancka, a Ty poczujesz przyjemność, gdy żel dotknie Twojego ciała i stworzy namiętną atmosferę wokół Was,

 • Pobudźcie Wszystkie Zmysły

  Pobudź wszystkie swoje zmysły podczas masażu nuru! Włącz dobrą muzykę, zapal świece zapachowe lub rozsyp płatki róż wokół łóżka, zgaś światło i ciesz się uczuciem żelu nuru na Twojej skórze, czująć dotyk ciała swojego partnera. Napij się dobrego wina lub spróbuj truskawek z bitą śmietaną przed lub po masażu.

Please wait...

{{var product.name}} was added to your cartKontynuować
Zobacz Koszyk i kasę
This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.
x