Zadzwoń +33 974 766 652

Powitanie

Masaż Nuru WIKI (INSTRUKCJA)


Istnieje kilka prostych kroków, które sprawią, że Twój Masaż Nuru stanie się zmysłowym, śliskim, erotycznym i niezapomnianym doświadczeniem. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na świetną zabawę z masażem nuru!

PRZYGOTOWANIE

Na początku nadmuchaj i ułóż Materac Nuru w pomieszczeniu, które zapewni stałą ciepłą temperaturę podczas trwania masażu. Twoja łazienka będzie dobrym miejscem! Idealna temperatura wynosi od 25°C do 35°C (75F i 80F), może ona być regulowana przez osobę masującą i osobę masowaną.

Gdy materac zostanie już ułożony w odpowiednim miejscu, umieść duży ręcznik wzdłuż górnej części Materaca Nuru. Następnie ułóż dwa mniejsze ręczniki na stoliku w pobliżu, z których jeden będzie umieszczony pod Bambusową Miseczką do Masażu Nuru, a drugi będzie służył do ewentualnego czyszczenia.


Często partnerzy mają ochotę na wspólną relaksującą gorącą kąpiel przed przystąpieniem do Masażu Nuru. Zanim wejdziecie do wody, zanurzcie jedną butelkę Magic Gel™ w ciepłej wodzie i pozostawcie ją w niej na czas trwania kąpieli. Po wyjściu z wanny, wlej zawartość butelki do Bambusowej Miseczki do Masażu Nuru i dodaj niewielką ilość gorącej wody, aby uzyskać pożądaną temperaturę i konsystencję. Pamiętaj, że żel jest rozpuszczalny w wodzie i straci swoją śliskość, w przypadku użycia zbyt dużej ilości wody. Mniejsze buteleczki z żelem do masażu nuru przeznaczone są do masażu skupionego na konretnej części ciała.

Zapewnij właściwe oświetlenie i odpowiednią atmosferę na czas trwania masażu. Niektórzy wolą przyćmione światło, tworzące intymny nastrój, podczas gdy inni wolą jasne oświetlenie. Przygotuj się, najlepsza część, czyli masaż, rozpocznie się już zaraz!

MASAŻ

Teraz, gdy wszystko jest już przygotowane do rozpoczęcia zmysłowej sesji z Masażem Nuru, nadszedł czas, aby się dobrze zabawić! Partnerzy powinni najpierw wziąć długi, gorący, luksusowy prysznic lub kąpiel. Pamiętaj, że nasycona erotyzmem gra wstępna jest bardzo ważnym krokiem przed rozpoczęciem Masażu Nuru.

Pamiętajcie, aby po wyjściu spod prysznica lub z wanny nie wycierać się! Mokra skóra zapewni lepsze doznania z żelem. Jedno z was powinno od razu położyć się na Materacu Nuru, podczas gdy partner wleje podgrzany żel do masażu nuru bezpośrednio do Drewnianej Miseczki, którą następnie ułoży na jednym z mniejszych ręczników ułożonych przy materacu. Jeżeli nie masz Materaca Nuru, możecie użyć Poliuretanowego Prześcieradła, które umożliwi wam swobodny poślizg na łóżku. Możecie także użyć zwykłych prześcieradeł; nasz produkt nie pozostawi plam na materacu czy dywanie.

Osoba masująca powinna teraz zacząć zabawę z żelem do masażu nuru, wcierając go w swoje ciało. Jest to zdecydowanie najbardziej seksowny etap gry - to jak zmysłowy, śliski, intymny striptiz tylko dla Twojego partnera! Następnie osoba masująca powinna pokryć ciało osoby masowanej żelem do Masażu nuru i rozpocząć intensywny, relaksujący masaż.

A teraz najlepsze - super śliski masaż ciała-ciałem! Gdy już obydwoje jesteście pokryci żelem do masażu nuru, osoba znajdująca się na górze powinna mocno złapać za wezgłowie łóżka i ocierać się rytmicznie o ciało partnera. Właśnie wkroczyliście w cudowny i dziki świat Masażu Nuru!

Cieszcie się każdą chwilą ekscytującego Masażu Nuru z naszym specjalnym żelem do masażu nuru!

-Ekipa The MagicGelNuru.pl


Please wait...

{{var product.name}} was added to your cartKontynuować
Zobacz Koszyk i kasę
This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.
x